statistiche di accesso

Witamy na nowej stronie!

Witamy na nowej stronie marki Due Vittorie! Producenta wyjątkowych octów balsamicznych z Włoch.


Due Vittorie to gwarancja jakości. Jesteśmy liderem na włoskim rynku w produkcji octów balsamicznych naturalnie gęstych (n.1 we Włoszech od 2010 r. według Nielsen w formacie 250 ml)  bez: zagęstników, barwników i konserwantów. 

Przed butelkowaniem wszystkie octy zostają poddane rygorystycznym badaniom w celu weryfikacji i potwierdzenia jakości zgodnie z naszymi certyfikatami (BRC i IFS) i zgodnie z konsorcjum octów balsamicznych który udziela certyfikat ChOG (Chronione oznaczenie geograficzne). 

Od butelkowania octy zostają od razu zapakowane i wysłane do Polski, by zapewnić na polskim rynku jak najświeższą partię. Chcemy, aby Państwo mogli poznać, posmakować i delektować się octem balsamicznym tak jak u nas we Włoszech! 

Potwierdzeniem jakości naszych produktów są nagrody zdobyte w Europie jak: great taste z 2 i 3  gwiazdami i złoty medal na Poznańskich Targach Polagra. Wystawiamy się na najważniejszych targach spożywczych na całym świecie, jesteśmy obecni w ponad 60 krajach....ale bez obaw, naszym priorytetem jest rozwijająca się Polska. Dla Was jesteśmy w stanie nawet przerwać produkcję dla danego kraju, by zrealizować spedycję octów do Polski.

Odkryj z nami ten wyjątkowy świat octów balsamicznych z Modeny. 

Zapraszamy!


Due Vittorie 

Miłość od pierwszej kropli!

Witamy na nowej stronie!

Witamy na nowej stronie!