statistiche di accesso

Nasza historia

Dziedzictwo kulturalne, owoc modeńskich tradycji. Wiodący sprzedawca markowych octów o pojemności 250ml na terenie Włoch.

Due Vittorie to marka dedykowana Marii Vittoria Maletti oraz Marii Vittoria Regnani, córkom twórców marki, Davide i Gorgio.

Nazwa Due Vittorie symbolizuje wdzięczność dla ziemi Modeny, gdzie jego założyciele byli wychowani w zgodzie z naturą, a także w tradycji uprawy winorośli, pasji do lokalnych produktów oraz przyjemności czerpanej z dobrego jedzenia.

Obok faszerowanych kłusaków zampone, tortellini, szynki mortadela, sera Parmigiano Reggiano oraz wina Lambrusco, za najdoskonalszy z lokalnych produktów uznaje się Ocet Balsamiczny – wspaniały nektar i wyborny dressing.

Modena stanowi niekwestionowaną ojczyznę modeńskiego Octu Balsamicznego oraz prawdziwą „dolinę smaku” Włoskiego półwyspu. Region ten gości istną elitę światowego przemysłu spożywczego. Duże, średnie oraz małe firmy rywalizują o prym w łańcuchu dostaw, a szczególnie o doskonałą jakość.

To właśnie dzięki dziedzictwu kulturowemu, przykładającemu szczególną wagę do detali oraz dbającemu o środowisko, Due Vittorie utrzymuje się na poziomie doskonałości.

Obecnie Due Vittorie, z Davide Malettim na czele, znajduje się w czołówce krajowego rynku, co stanowi dowód jakości oraz smaku octów marki. Firma zaczęła również ekspansję na rynki zagraniczne.